
Say he's wholesaling at 40 large a POUND.

...two POUND cakes that are about 8 POUNDs each...

and all it's gonna cost you is 80 thousand and one POUND

Even with shipping, it works out to less than $4 a POUND.

Ball-parking at it, I'd say we're a quarter to a half a POUND shy.